Björklund Isolering & Bygg AB | Telefon: 070-36 50 161info@bjorklundisolering.se

Kontakt

Traversvägen 1
245 34 Staffanstorp

Email: info@bjorklundisolering.se
Tel: 070-36 50 161

Ring eller maila oss när som helst under dagen, vi strävar efter att återkoppla inom 24 timmar!

Personal

Här hittar du kontaktinformation om oss som jobbar på Björklund Isolering & Bygg!

Mikael Björklund

Mikael Björklund – VD

Tel: 0703650161
Mail: mikael@bjorklundisolering.se

Medea Nyman

Medea Nyman – Administratör

Tel: 0708-748537
Mail: medea@bjorklundisolering.se

Fredrik Ylimäki

Fredrik Ylimäki – Montör

Tel: 070-3050502
Mail: figge@bjorklundisolering.se

Öystein Honve

Öystein Honve – Montör

Tel: 076-164 03 08
Mail: oystein@bjorklundisolering.se

Nina Jönsson

Nina Jönsson – Montör

Tel: 070-1464949
Mail: nina@bjorklundisolering.se

Helene Ivarsson

Heléne Ivarsson – Montör

Tel: 079-3359039
Mail: helene@bjorklundisolering.se

Hannes Baeckström

Hannes Baeckström – Montör

Tel: 0708-827065
Mail: hannes@bjorklundisolering.se

Linus Lindvall

Linus Lindvall – Montör

Tel: 0793-365337
Mail: linus@bjorklundisolering.se